Барски стол (Плетен Ратан)

3500 ден

Модерен барски стол од плетен ратан и механизам за подесување на висината.

Опис

Барски стол од плетен ратан изведба со пониклувано постолје и механизам за подесување на висината.
Димензии:
Висина кога е спуштен 80 см
Висина кога е подигнат 100 см
Дијатетар на седиштето 46 см
Дијаметар на подлогата 40 см
Висина само на наслонот 28 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Барски стол (Плетен Ратан)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This