Барски стол 301 (Бел)

2200 ден

Модерен барски стол со механизам за подесување на висината.

Шифра: КСК-301-Бел Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Модерен и практичен барски стол (коклица), седиштето е изработено од лиен PVC , постољето е пониклувано (хромирано), а има и вградена подна заштита.

Висината на столот се регулира по потреба со рачка, столот може да се ротира 360 степени, лево десно.

Димензии:
Висина кога е спуштен 55 см
Висина кога е подигнат 80 см
Димензии на седиштето 43 x 38 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Барски стол 301 (Бел)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This