8 %
Заштеда 200 ден
167-crn-1
167-gore-dole167-crn-1-2167-crn-1-3167-crn-1-4167-crn-10BARSKI-DOLEN-DEL

Барски стол 167 (Црн)

2600 ден 2400 ден

Модерен барски стол со седиште од еко кожа и механизам за подесување на висината.

Шифра: КСК-167-црн Категории: , , Ознаки: , , , ,

Опис на Производот

Барски стол со седиште од еко кожа и пониклувано постолје, со механизам за подесување на висината.

Димензии:
Висина кога е спуштен 50 см
Висина кога е подигнат 72 см
Димензии на седиштето 38 x 36 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Барски стол 167 (Црн)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This