8 %
Заштеда 200 ден

Барски стол 106 (Бел/Крем)

2600 ден 2400 ден

Модерен барски стол со механизам за подесување на висината.

Нема на залиха

Шифра: КСК-106-бел Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Модерен и практичен барски стол (коклица), седиштето е изработено од лиен PVC , постољето е пониклувано (хромирано), а има и вградена подна заштита.

Висината на столот се регулира по потреба со рачка, столот може да се ротира 360 степени, лево десно.

Димензии:
Висина кога е спуштен 55 см
Висина кога е подигнат 80 см
Димензии на седиштето 45 x 42 см

1 коментар за Барски стол 106 (Бел/Крем)

  1. Poracav i se nadevam na kvalitet

    • Ви благодариме за нарачката.
      Ве молиме пишете пак со вашите импресии откога ќе ги добиете.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This

X