8 %
Заштеда 200 ден

Барски стол 106 (Бел)

2600 ден 2400 ден

Модерен барски стол со механизам за подесување на висината.

Нема на залиха

Шифра: КСК-106-бел Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Модерен и практичен барски стол (коклица), седиштето е изработено од лиен PVC , постољето е пониклувано (хромирано), а има и вградена подна заштита.

Висината на столот се регулира по потреба со рачка, столот може да се ротира 360 степени, лево десно.

Димензии:
Висина кога е спуштен 55 см
Висина кога е подигнат 80 см
Димензии на седиштето 45 x 42 см

1 коментар за Барски стол 106 (Бел)

 1. Zoran

  Poracav i se nadevam na kvalitet

  • centuri

   Ви благодариме за нарачката.
   Ве молиме пишете пак со вашите импресии откога ќе ги добиете.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×