Барски стол 34 (Кафеав)

3800 ден

Модерен барски стол со седиште, потпирач за нозете и механизам за подесување на висината.

Нема на залиха

Шифра: КСК-EX-BO-34-кафен Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Барски стол изработен од метал со пластика со пониклувани елементи. Достапен во кафеава боја

Димензии:
Висина кога е спуштен 50 см
Висина кога е подигнат 80 см
Димензии на седиштето 41 x 36 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×