8 %
Заштеда 200 ден
106-crn-1
BARSKI-DOLEN-DEL

Барски стол 106 (Црн)

2600 ден 2400 ден

Модерен барски стол со механизам за подесување на висината.

Шифра: КСК-106-црн Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис на Производот

Лиен PVC барски стол со пониклувано постолје, со механизам за подесување на висината.

Димензии:
Висина кога е спуштен 55 см
Висина кога е подигнат 80 см
Димензии на седиштето 45 x 42 см

1 коментар за Барски стол 106 (Црн)

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Барски стол 106 (Црн)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest