8 %
Заштеда 200 ден
167-crven-1
167-crven-1-2167-crven-1-3167-crven-1-4167-crven-12BARSKI-DOLEN-DEL167-gore-dole

Барски стол 167 (Црвен)

2600 ден 2400 ден

Модерен барски стол со седиште од еко кожа и механизам за подесување на висината.

Шифра: КСК-167-црвен Категории: , , Ознаки: , , , ,

Опис на Производот

Барски стол со седиште од еко кожа и пониклувано постолје, со механизам за подесување на висината.

Димензии:
Висина кога е спуштен 50 см
Висина кога е подигнат 72 см
Димензии на седиштето 38 x 36 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Барски стол 167 (Црвен)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This