8 %
Заштеда 200 ден

Барски стол 167 (Кафеав)

2600 ден 2400 ден

Модерен барски стол со седиште од еко кожа и механизам за подесување на висината.

Шифра: КСК-167-кафен Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Барски стол со седиште од еко кожа и пониклувано постолје, со механизам за подесување на висината.

Димензии:
Висина кога е спуштен 50 см
Висина кога е подигнат 72 см
Димензии на седиштето 38 x 36 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Барски стол 167 (Кафеав)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This