Бебе во Kада (24x17x6см) Сет 7

200 ден

Играчка бебе во када со реквизити

Шифра: ЛО-7553 Категории: , , Ознаки: , , , ,

Опис

Играчка бебе во када со реквизити.

Сетот содржи бебе, када, и додатни реквизити.
Димензии на пакувањето: 24x17x6 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Бебе во Kада (24x17x6см) Сет 7”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This