15 %
Заштеда 295 ден

Бебешка Подлога за Игра

1695 ден

Високо квалитетна, креативна бебешка подлога за игра со висечки играчки и прекрасен живописен дезен.

Уште само 5 на залиха

Опис

Високо квалитетна хипоалергенска бебешка подлога за игра.

Вашето малечко ќе сака да лежи и игра на оваа високо квалитетна мека подлога декорирана со живописен дезен и висечки играчки. Одлично за когнитивниот и моторичкиот развој на најмалите.

Карактеристики и Погодности:

  • Одличен реквизит за забавување и развој на вашето дете
  • 3 начини на користење: Лежење и играње, вежби на стомак, седење и играње (во зависност од возраста на бебето)
  • Живописен дезен,со кој се развива љубопитноста и спознавање на околината
  • 5 прекрасни плишени висечки играчки
  • Додаток огледало за самоспознавање на бебето
  • Развој на моториката и координација на очите со рацете со висечките играчки
  • Изработено од хипоалергенски материјал, безбедно и нетоксично

 

 

Сетот се состои од:

  • 1 мека правоаголна подлога
  • 2 флексибилни висечки арки (кои по потреба се отстрануваат)
  • 5 висечки плишани играчки
  • Огледалце за самоспознавање
  • Луксизно пакување

Димензии:

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување што го прави идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This