Бел ЛЕД Фенер – Со 3 ЛЕД Свеќи

1050 ден

Лед фенер во бела боја со 3 ЛЕД свеќи

Нема на залиха

Опис

Лед фенер во бела боја со 3 ЛЕД свеќи.

Се напојува со 3 ААА тенки батерии од 1.5V, и е изработен е од високо квалитетна ABS пластика.

Може да го користите за осветлување, докорирање или оплеменување на вашиот дом, тераса или градина.

Идеално за прекрасна ноќна идилична атмосфера.

 

Димензии: 29 х 13 х 13cm

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This