30

Безбедносен Клуч – Премиум

Original price was: 200 ден.Current price is: 140 ден.

Високо квалитетен безбедносен клуч за заштита на вашата покуќнина и деца со премиум квалитет.

Нема на залиха

Опис

Од кога ќе проодат или почнат да се движат со проодувалка или дубак, децата едвај чекаат да го истражат секој дел од околината.

Не смее да ги оставите ни секунда без надзор, а ете кога случајно ќе ги оставите само за момент, малите љубопитковци знаат да направат беља или не дај боже да се повредат.

Со безбедносниот заштитен клуч, брзо и лесно ќе ги заштитите сите фиоки, врати, полици и ормари.

Доаѓа со специјален двоен ултра практичен механизам, кој малите тодлери нема да може да го совладат, а возрасните со леснотија ќе го отварат.

Самолеплив е и може да го залепите на покуќнината во зависност од потребата.

 

Карактеристики и Погодности:

  • Лесно за употреба и монтажа
  • Премиум Квалитет
  • Безбедносен двоен механизам
  • Прилагодлив дизајн
  • Заштитува и безбедно за децата

 

Димензии:

Клучот е достапен во 4 бои.

Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка или при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор. Цената е за еден примерок.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This