30 %
Заштеда 150 ден

Безжично Ѕвонче

350 ден

Ултра практично квалитетно безжично ѕвонче.

На залиха

Опис

Исклучително практично и квалитетно безжично ѕвонче.

Без жици и кабли, без дупки, без комплицирана инсталација.

Се што треба е да го прикачите или залепите надворешниот дел кој работи на батерија која е вклучена во сетот.

Внатрешната единица може да ја поставите каде сакате во домот, има избор на 32 прекрасни мелодии со јачина на звук до 85db, а има и интелигентна ЛЕД светилка (погодно за луѓе со оштетен слух)

Ѕвончето е изработено од високо квалитетна АБС пластика работи на фрекфенција 315/433MHZ, има заштитен систем на интерференција (не фаќа исти или слични ѕвончиња во соседството) и избор на 32 прекрасни мелодии.

Одличен и практичен производ со прекрасна цена од само 350 денари.

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно блистер трговско пакување:

Безжичното ѕвонче е исклучително лесно за монтажа:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This