Бокал – 250cc

85 ден

Бокалче за ракија

Шифра: 80112 Категории: , , , Ознаки: , , ,

Опис

Стаклено бокалче погодно за ракија.

 

Спецификации:

  • v:~250 cc.
  • 8 1/4 USoz.
  • 8 3/4 UK oz.
  • G*: 250 cc.
  • h: 176 mm. 7”
  • t: 63 mm. 63”
  • b: 70 mm. 2 3/4”
  • d: 70 mm. 2 3/4”

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Бокал – 250cc”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This