Бокал – 500cc

110 ден

Бокал

Шифра: 80101 Категории: , , , Ознаки: , , ,

Опис

Стаклено бокалче

 

Спецификации:

  • v:~500 cc.
  • 16 3/4 USoz.
  • 17 1/2 UK oz.
  • G*: 500 cc.
  • h: 153,3 mm. 6”
  • t: 78,5 mm. 78,5”
  • b: 125,5 mm. 5”

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Бокал – 500cc”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This