Бокал – 1250cc

225 ден

Практичен бокал со пластичен капак.

Шифра: 43414 Категории: , , , Ознаки: , ,

Опис

Стаклен бокал со пластичен капак. 

Спецификации:

  • v:~1250 cc.
  • 41 3/4 USoz.
  • 44 UK oz.
  • h: 222 mm. 8 3/4”
  • t: 121 mm. 121”
  • b: 114 mm. 4 1/2”

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Бокал – 1250cc”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This