Бокал – 1850cc

240 ден

Бокал кој секогаш ќе ви е при рака.

Шифра: 80119 Категории: , , , Ознаки: , ,

Опис

Стаклен бокал со пластичен капак. 

 

Спецификации:

  • v: ~1850 cc.
  • 61 3/4 US oz.
  • 65 1/4 UK oz.
  • h: 240 mm. 9 1/2”

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Бокал – 1850cc”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This