Бокал – 1000cc

135 ден

Практичен стаклен бокал.

Шифра: 80102 Категории: , , , Ознаки: , , ,

Опис

Стаклен бокал и исклучително практичен бокал.

Исклучително прикладен и практичен стаклен бокал за вода и напитоци.

Спецификации:

  • v:~1000 cc.
  • 33 1/4 USoz.
  • 35 1/4 UK oz.
  • G*: 1000 cc.
  • h: 201 mm. 8”
  • t: 97 mm. 97”
  • b: 72 mm. 2 3/4”

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Бокал – 1000cc”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This