Бокал за Вино – 1000cc

135 ден

Мултипрактичен стаклен бокал 

Опис

Прекрасен стаклен бокал за вино.

 

Спецификации:

  • v:~1000 cc.
  • 33 1/4 USoz.
  • 35 1/4 UK oz.
  • G*: 1000 cc.
  • h: 262 mm. 10 1/4”
  • t: 93,5 mm. 93,5”
  • b: 108 mm. 4 1/4”
  • d: 108 mm. 4 1/4”

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Бокал за Вино – 1000cc”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This