Бокал + 4 чаши

129 ден

Нема на залиха

Шифра: Б005-2 Категории: , , , Ознаки: , ,

Опис

Пластичен бокал + 4 чаши

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Бокал + 4 чаши”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This