Божиќен украс (11 х 8см)

210 ден

Божиќен украс

 

Нема на залиха

Опис

Божиќен украс изработен од дрво и керамички фигури.

Димензии:
Висина 11 см
Должина 8 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This