Божиќен украс (15х10) Повеќе модели

225 ден

Божиќен украс

 

Нема на залиха

Опис

Божиќна куќичка изработена од дрво и керамички фигури.

Димензии:
Висина 15 см
Должина 10 см
Ширина 7 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This