Божиќен украс (20х16)

470 ден

Божиќен украс

Нема на залиха

Опис

Божиќна куќичка изработена од дрво и керамички фигури.
Димензии: 20х16 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This