Букет Лила (Повеќе бои)

109 ден

Исчисти
Шифра: 3683-6 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Седум вештачки гранки од цвеќето лила идеални за секој вид на декорација. Достапни се во повеќе бои.

Додатни информации

Боја

Оранж Црвено, Црвена, Бела, Розева, Лилјакова

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Букет Лила (Повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This