3883-5-crvena
3883-5-RozeBelo3883-5-crvena3883-5-rozeCrvena3883-5-crvenoZto3883-5-lilaBelo

Букет вештачки ружи (Повеќе бои)

89 ден

Исчисти
Шифра: 3683-2 Категории: , Ознаки: , ,

Опис на Производот

Букет од 12 вештачки ружи идеални за секаков вид на декорација. Достапни се во повеќе бои.

 

Додатни информации

Боја

Црвена, Розево-Црвена, Црвено-Жолта, Лилјаково-Бела, Розево-Бела

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Букет вештачки ружи (Повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest