Букет вештачко цвеќе ружа – полуотворена (Повеќе бои)

239 ден

Исчисти
Шифра: А0037-2 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

10 гранки вештачко цвеќе ружа идеално за секој вид декорација. Достапно во повеќе бои

Додатни информации

Боја

Црвена, Лилјакова, Портокалова, Розе-Златна, Златна

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Букет вештачко цвеќе ружа – полуотворена (Повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This