16 %
Заштеда 150 ден

Бувчиња – сет/7 (украс)

800 ден

Шифра: 2269-1 Категории: ,

Опис

Димензии:

Висина (најголемо): 12,5 см

Ширина: (најголемо): 6 см

Висина (најмало): 6,5 см

Ширина (најмало): 3,5 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This