Чадор – Bubble (Tour Eiffel la Nuit) RST

335 ден

Високо квалитетен чадор со длабока и проѕирна сенка.

Нема на залиха

Опис

Високо квалитетен чадор од програмата на светски познатиот бренд RST – Real Star Umbrella
Оваа е карактеристичен модел со подлабока сенка така наречен (bubble umbrella), и е карактеристичен по тоа што може да се гледа низ сенката.

Лесен, практичен и ШИК.
Одлична заштита од дождливи денови.

Дијаметар кога е отворен: 81 см
Должина на рачка: 74 см

Овој чадор достапен е во 5 различни дезени и тоа:
Биг Бен
Кривата Кула во Пиза
Ајлфеловата Кула
Триумфалната Капија
Ајфеловата Кула Ноќе
Ајфеловата Кула со Пеперутки

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This