Чадор – Дамски ПРЕМИУМ (Cheetah) RST

550 ден

Високо квалитетен женски чадор со дезени на диви мачки, кој секогаш ќе ви е при рака.

Опис

Високо Квалитетен Женски чадор од програмата на светски познатиот бренд RST – Real Star Umbrella

При изработката на овој ПРЕМИУМ модел се користени исклучиво високо квалитетни компоненти, што го прави чадорот компактен, цврст и лесен.
Овој модел е карактеристичен по високо квалитетната сенка со дезени од шари на диви мачки.
А луксузната ергономската гумирана рачка со копче, на чадорот му дава посебен шмек.

Лесен, практичен и модерен.
Одлична заштита од дождливи денови.

Димензии:

  • Дијаметар кога е отворен: 106 см
  • Должина на рачка: 83 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This