Чадор – Детски 3Д (Black) RST

260 ден

Квалитетен детски чадор со 3Д сенка, кој најмалите ќе го носат со големо задоволство.

Шифра: РСТ067-3Д-црн Категории: , , , , Ознаки: , , ,

Опис

Квалитетен детски чадор од програмата на светски познатиот бренд RST – Real Star Umbrella

Овој прекрасен модел со големо задоволство ќе го користат сите  деца и тинејџери. Квалитетно е изработен и исклучително лесен за носење.
Карактеристичен е по тоа што дезенот на сенката има 3Д ефект, секциите од сенката се со слатки кученца, и илуминирачки проѕирен материјал.

Лесен, практичен и модерен.
Одлична заштита од дождливи денови.

Димензии:

  • Дијаметар кога е отворен: 81 см
  • Должина на рачка: 66 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This