Чадор – Компактен Премиум (Black Stripes) HS

650 ден

Високо квалитетен компактен чадор кој секогаш ќе ви е при рака со прекрасен дезен.

Шифра: 3637-црна Категории: , , , Ознаки: , , ,

Опис

Високо Квалитетен чадор од програмата на светски познатиот бренд HS – Happy Swan со додатна UV заштита.

Оваа е карактеристичен модел со тоа што се склопува и истиот може да го носите и во вашата чанта, актовка или во рака. Или едноставно кажано чадорот секогаш ќе ви биде при рака без да ви претставува товар.
При изработката на овој ПРЕМИУМ модел се користени исклучиво високо квалитетни компоненти, што го прави чадорот компактен, цврст и лесен.
А прекрасниот дезен со квадратчиња му дава посебен шмек.

Лесен, практичен и модерен.
Одлична заштита од дождливи и сончеви денови.

Димензии:

  • Дијаметар кога е отворен: 95 см
  • Должина на рачка: 60 см
  • Должина кога е склопен: 32 см

 

Овој премиум чадор е достапен во Црна и Сина варијанта.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This