Чадор на Собирање – Повеќе Различни Шари

Во моментов производот го нема на залиха.

Шифра: 7К-1 Категории: , , , Ознака:

Опис

Чадори на собирање достапни во 7 различни шари.

Доста практични за носење во чанта со должина од 24cm.

Материјали: метал, пластика, водоотпорно платно.

 

Димензии при употреба :

  • Должина на рачка : 55 cm
  • Дијаметар : 100 cm

Додатни информации

Дезен

Дезен 1, Дезен 2, Дезен 3, Дезен 4, Дезен 5, Дезен 6, Дезен 7

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This