Чадор – Тинејџерски (Виолетова) RST

300 ден

Квалитетен детски чадор, кој тинејџерите ќе го носат со големо задоволство.

Опис

Квалитетен детски чадор од програмата на светски познатиот бренд RST – Real Star Umbrella.

Овој прекрасен модел со големо задоволство ќе го користат сите тинејџери. Квалитетно е изработен и исклучително лесен за носење

Лесен, практичен и модерен. Прекрасен дезен со ајфеловата кула и пеперутки.
Одлична заштита од дождливи денови.

Димензии:
Дијаметар кога е отворен: 80 см
Должина на рачка: 65 см

Чадорот е достапен во 4 различни бои и тоа: Крем, Плава, Розева и Виолетова.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×