Чаша за Вино – 440cc

150 ден

Елегантна високо квалитетна чаша за вино.

Опис

Елегантна високо квалитетна чаша за црвено вино.

Спецификации:

  • v:~440 cc.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This