Чаша за Вино – 615cc

170 ден

Елегантна високо квалитетна чаша за вино.

Опис

Елегантна високо квалитетна чаша за црвено вино.

Спецификации:

  • v:~615 cc.
  • 20 2/4 US oz.
  • 21 3/4 UK oz.
  • h: 238 mm. 9 1/4”
  • t: 72 mm. 2 3/4”
  • b: 85 mm. 3 1/4”
  • d: 97 mm. 3 3/4”

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This