Чаши – 245cc (сет 12)

350 ден

Сет од 12 стаклени чаши за жестоки напитоци.

Шифра: 53008 Категории: , , Ознаки: , , , ,

Опис

Сет од 12 универзални стаклени чаши за алкохолни пијалоци.

 

  • Дијаметар 7.6 см
  • Висина 8.3 см
  • Капацитет 245 мл

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Чаши – 245cc (сет 12)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This