Чаши – 315cc (сет 6)

370 ден

Сет од 6  модерни чаши за коктели и вино.

Опис

Сет од 6 универзални професионални стаклени чаши, погодни за коктели, пинаколада, вино или пиво. Идеални и за професионална употреба во угостителство и за домашна употреба.

Спецификации:
V : 315 ml
↑ : 170 mm
Ø : 76 mm

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Чаши – 315cc (сет 6)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This