Чаши со Рачка – 280cc (Сет 2)

225 ден

Сет од 2 чаши со рачка за топли напитоци и коктели од стакло.

Опис

Сет од 2 Стаклени Чаши со рачка погодни за топли напитоци, ирско кафе, топло чоколадо и коктели.

Спецификации:
V : 280 ml
↑ : 152 mm
Ø : 77 mm

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Чаши со Рачка – 280cc (Сет 2)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This