Чаши за Вино – 200cc (сет 6)

350 ден

Сет од шест чаши за бело вино и шампањско.

Шифра: 44160 Категории: , , Ознаки: , , , ,

Опис

Сет од 6 стаклени чаши за розе, пенливо и бело вино.

Спецификации:
V : 200 ml
↑ : 205 mm
Ø : 53 mm (врв) –  65 mm (постолје)

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Чаши за Вино – 200cc (сет 6)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This