Столен Детски Часовник (16х15см)

249 ден

Часовник куќичка.

Шифра: 9933Б Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Столен детски часовник, во форма на куќичка, има и вграден аларм.

Цената се однесува не еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×