Чешели (сет12)

195 ден

Исклучително практичен сет од 12 високо квалитетни чешели за секојдневна употреба.

Нема на залиха

Опис

Сет од 12 високо квалитетни чешели, различни по форма и големина.

Ултра практинчи, ќе ги користите со големо задоволство во годините што доаѓаат.

Нема повеќе каде е чешелот, во сетот има чешел за секој член од семејството.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This