Четка Ролер (помала)

70 ден

Четка.

Опис

Мулти наменска четка ролер.

Со едната страна чисти мали отпадоци, а од другата за чистење на облека.

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This