25 %
Заштеда 65 ден

Четка за Бандажи

195 ден

Ултра практична квалитетна четка за чистење автомобилски бандажи

На залиха

Опис

Исклучително практична четка за чистење автомобилски бандажи.

Ова е задолжителен производ за секој автомобил. Сите знаеме колку е непријатно чувстовото кога автомобилот е извалкан, а посебно колку тешко се чистат тврдокорните нечистотии од бандажите.

Со четката ќе ги отстраните и најтврдокорните нечистотии, брзо и лесно…

Благодарение на ергономската рачка и приспособливиот дизајн ќе ја користите со леснотија и ќе ги фатите и најтешките места.

Со помош на четката бандажите секогаш ќе ви бидат чисти и сјајни исти како на денот кога сте го купиле автомобилот.

Покрај во автомобилот може да ја користете и вашиот дом за беспрекорни резултати. Производот е идеален за темелно чистење на сите површини.

Може да ја користите како за суво чистење, така и за влажно чистење.

Димензии:

Производот доаѓа во целофанско ОПП пакување.

Цената е за 1 четка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This