Бомбоњера (21х19)

1110 ден

Украсна чинија за бомбони

Опис

Украсна чинија за бомбони од фин порцелан.
Димензии: 21х19 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×