Чинија за Главно Јадење- Порцелан (27см)

84 ден

Чинија за служење главно јадење од порцелан.

Опис

Порцеланска чинија за главно јадење, спој меѓу модерното и класичното.
Димензии: 27 х 27 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Чинија за Главно Јадење- Порцелан (27см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This