pica-arkopal
C8016-V2C8016-V3C8016-luminarc-pizza-0004luminarc-pizza-0003luminarc-pizza-0001

Аркопал Чинија за пица/сервирање (32 см)

195 ден

Акропална чинија за пица/сервирање.

Опис на Производот

Акропална чинија за пица/сервирање со дијаметар 32 см.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Аркопал Чинија за пица/сервирање (32 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This