Чинија за сервирање- Порцелан (17×20см)

105 ден

Практична и мултинаменска порцеланска чинија за сервирање.

Опис

Порцеланска, мултинаменска чинија за сервирање 
Димензии: 17×20см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Чинија за сервирање- Порцелан (17×20см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This