41 %
Заштеда 1410 ден

Comfort Memory Перница

3400 ден 1990 ден

Comfort Memory Перница.

Нема на залиха

Шифра: Џ-0480 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Потонете во сон секоја ноќ со помош на ова перница!

Оваа класична перница е направена за секој кој сака перници со класичен облик и истоврмеено бара перница која се прилагодува на формата на вратот и главата.

Димензии 75 x 47cm

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Comfort Memory Перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This