Даска за пеглање – Gimi Firenze (150×33см)

1590 ден

Високо квалитетна даска за пеглање

Нема на залиха

Опис

Високо квалитетна даска за пеглање со челичен костур. со облога изработена од специјално памучно платно.

Благодарение на високо квалитетната изработка, истата ќе ја користите повторно и повторно. Даската лесно се собира и кога е склопена не завзема многу место и е многу лесна за чување и складирање

 

Димензии 150 х 33 см

Инструкцииза користење:

  • Секогаш даската да биде поставена на хоризонтална, рамна и стабилна површина.
  • Пеглата да стои на држачот на крајот на даската, никогаш да не се остава без супервизија.
  • Даската да не се користи како полица за чување предмети.
  • Да се чисти согласно инструкциите во упатството.
  • Пеглата секогаш да биде приклучена во во штек од обратната страна каде стоите.
  • Да се чува/складира на суво темно место.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This