17 %
Заштеда 30 ден
17 %
Заштеда 30 ден
17 %
Заштеда 30 ден
17 %
Заштеда 30 ден
17 %
Заштеда 30 ден
17 %
ПОПУСТ 30 ден

Даска за сечење (37х23х1.2см)

179 ден 149 ден

Пластична даска за сечење со овошен мотив!

Исчисти

Опис

Даска за сечење изработена од пластика, со димензии од 37×23 и дебелина од 1.2см. Даската е достапна во зелена боја со дизајн од слики со киви и портокалова боја со дизајн од слики со портокали.

Додатни информации

Дизајн

Цитро, Киви, Јаболко, Јагода, Портокал

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Даска за сечење (37х23х1.2см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This

X